PIC18F2550-I/SP
Numer produktu DigiKey
PIC18F2550-I/SP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC18F2550-I/SP
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 18F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 48MHz 16K x 16 FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
PIC18F2550-I/SP Modele
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,2V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 10x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
48MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART, USB
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, HLVD, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)