PIC16F676T-I/SL
Numer produktu DigiKey
PIC16F676T-I/SLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PIC16F676T-I/SLCT-ND - Taśma cięta (CT)
PIC16F676T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F676T-I/SL
Opis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 14-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC16F676T-I/SL Modele
Prod.
Rozmiar pamięci EEPROM
128 x 8
Seria
Rozmiar RAM
64 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
14-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, WDT
Obudowa / skrzynia
14-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)