PIC16F84A-04/P
Numer produktu DigiKey
PIC16F84A-04/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F84A-04/P
Opis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 4MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F84A-04/P Modele
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
64 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
68 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4V - 5,5V
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
4MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
18-PDIP
Peryferia
POR, WDT
Obudowa / skrzynia
18-DIP (0,300", 7,62mm)