PIC16F628A-I/P
Numer produktu DigiKey
PIC16F628A-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIC16F628A-I/P
Opis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PIC PIC® 16F Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 2K x 14 FLASH 18-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F628A-I/P Modele
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
128 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
224 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 5,5V
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prędkość
20MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
18-PDIP
Możliwości połączeniowe
UART/USART
Obudowa / skrzynia
18-DIP (0,300", 7,62mm)