MSCSM120TAM31CT3AG
Numer produktu DigiKey
150-MSCSM120TAM31CT3AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSCSM120TAM31CT3AG
Opis
MOSFET 6N-CH 1200V 89A SP3F
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 89A (Tc) 395W (Tc) Montaż na podstawie montażowej SP3F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSCSM120TAM31CT3AG Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 1mA
Producent
Microchip Technology
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
232nC przy 20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3020pF przy 1000V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
395W (Tc)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Konfiguracja
6 kanałów N (3 mostki fazowe)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
89A (Tc)
Obudowa dostawcy urządzenia
SP3F
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 40A, 20V