MSCSM120TAM11CTPAG
Numer produktu DigiKey
150-MSCSM120TAM11CTPAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSCSM120TAM11CTPAG
Opis
MOSFET 6N-CH 1200V 251A SP6-P
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 251A (Tc) 1042W (Tc) Montaż na podstawie montażowej SP6-P
Modele EDA/CAD
MSCSM120TAM11CTPAG Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 3mA
Producent
Microchip Technology
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
696nC przy 20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
9060pF przy 1000V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
1042W (Tc)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Konfiguracja
6 kanałów N (3 mostki fazowe)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
251A (Tc)
Obudowa dostawcy urządzenia
SP6-P
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10,4mOhm przy 120A, 20V