MIC5365-1.8YC5-TR
Numer produktu DigiKey
576-3181-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-3181-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-3181-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5365-1.8YC5-TR
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC-70-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SC-70-5
Modele EDA/CAD
MIC5365-1.8YC5-TR Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
39 µA
PSRR
80dB - 65dB (1kHz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-5
Spadek napięcia (maks.)
0,38V przy 150mA