MCP4018T-104E/LT
Numer produktu DigiKey
MCP4018T-104E/LTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP4018T-104E/LTCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP4018T-104E/LTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP4018T-104E/LT
Opis
IC DIG POT 100K SC-70-6
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 128 zaczepów I2C Interfejs SC-70-6
Modele EDA/CAD
MCP4018T-104E/LT Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±20%
Status części
Nieaktualne
Współczynnik temperaturowy (typ.)
150ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-6
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C