IPD35N12S3L24ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPD35N12S3L24ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPD35N12S3L24ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPD35N12S3L24ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD35N12S3L24ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 120V 35A TO252-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 120 V 35A (Tc) 71W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
39 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2700 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
71W (Tc)
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
120 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
24mOhm przy 35A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,4V przy 39µA