MCP1501T-18E/CHYVAO
Numer produktu DigiKey
150-MCP1501T-18E/CHYVAOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-MCP1501T-18E/CHYVAOCT-ND - Taśma cięta (CT)
150-MCP1501T-18E/CHYVAODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1501T-18E/CHYVAO
Opis
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-6
Kategoria
Napięcie - wejściowe
2V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ odniesienia
Seria
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Prąd - wyjściowy
20 mA
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
50ppm/°C