MCP1501T-18E/CHY
Numer produktu DigiKey
MCP1501T-18E/CHYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1501T-18E/CHYCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1501T-18E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1501T-18E/CHY
Opis
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-6
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
50ppm/°C
Napięcie - wejściowe
2V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Prąd - wyjściowy
20 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,1%