DSC1001DL5-016.0000
Numer produktu DigiKey
150-DSC1001DL5-016.0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSC1001DL5-016.0000
Opis
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)