DSA6111JL2B-024.0000VAO
Numer produktu DigiKey
150-DSA6111JL2B-024.0000VAO-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSA6111JL2B-024.0000VAO
Opis
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VLGA
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
3mA (typ.)
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
4-VLGA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VLGA (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V