DSA6101JA3B-012.0000TVAO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
12 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-VLGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSA6101JA3B-012.0000TVAO
Numer produktu DigiKey
150-DSA6101JA3B-012.0000TVAOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DSA6101JA3B-012.0000TVAO
Opis
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
3mA (typ.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
4-VLGA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VLGA (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V