DSA1001DL1-025.0000TVAO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSA1001DL1-025.0000TVAO
Numer produktu DigiKey
150-DSA1001DL1-025.0000TVAO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DSA1001DL1-025.0000TVAO
Opis
MEMS OSC AUTO LP -40C-105C 50PPM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
6,3mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VDFN
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
15µA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V