BZV55C10
Numer produktu DigiKey
BZV55C10-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZV55C10
Opis
DIODE ZENER 10V DO213AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V ±6% Montaż powierzchniowy DO-213AA
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-213AA
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V