BZV55-C10
Numer produktu DigiKey
4786-BZV55-C10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4786-BZV55-C10CT-ND - Taśma cięta (CT)
4786-BZV55-C10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZV55-C10
Opis
DIODE ZENER 10V 400MW SOD80
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 400 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-80 MiniMELF
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
400 mW