ATMEGA644P-20MUR
Numer produktu DigiKey
ATMEGA644P-20MURTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATMEGA644P-20MURCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA644P-20MUR
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 32K x 16 FLASH 44-VQFN (7x7)
Modele EDA/CAD
ATMEGA644P-20MUR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
4K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz