30KPA66CAE3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
107V Zacisk 283,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
30KPA66CAE3/TR13
Numer produktu DigiKey
30KPA66CAE3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA66CAE3/TR13
Opis
TVS DIODE 66VWM 107VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
283,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
66V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
73,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
107V