30KPA66CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA66CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA66CA-HRA
Opis
TVS DIODE 66VWM 107VC P600
Szczegółowy opis
107V Zacisk 283,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
283,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
66V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
73,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
107V