MLX91221KDC-ABR-020-RE
Numer produktu DigiKey
413-MLX91221KDC-ABR-020-RETR-ND - Taśma i szpula (TR)
413-MLX91221KDC-ABR-020-RECT-ND - Taśma cięta (CT)
413-MLX91221KDC-ABR-020-REDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLX91221KDC-ABR-020-RE
Opis
CURRENT SENSOR HE 20A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 20A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Kategoria
Liniowość
±0,6%
Prod.
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Digi-Reel®
Czas odpowiedzi
2µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Prąd - pomiar
Typ mocowania
Liczba kanałów
1
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Czułość
62,5mV/A
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
Prąd stały - 300kHz