MR4020H12B1+6-RSR
Numer produktu DigiKey
MR4020H12B1+6-RSR-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR4020H12B1+6-RSR
Opis
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 13,6CFM (0,381m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz)
Seria
Szum
35,1dB(A)
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Waga
0.053lb (24.04g)
Szerokość
20,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,160A
Przepływ powietrza
13,6CFM (0,381m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,340in H2O (84,7Pa)