MR4020E12B1+6-RSR
MR4020E12B1+6-RSR
MR4020E12B1+6-RSR
Numer produktu DigiKey
1570-1330-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR4020E12B1+6-RSR
Opis
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 15,8CFM (0,442m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz)
Seria
Szum
39,1dB(A)
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Waga
0.053lb (24.04g)
Szerokość
20,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,220A
Przepływ powietrza
15,8CFM (0,442m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,450in H2O (112,1Pa)