BCHS565036I801 8A
Numer produktu DigiKey
5262-BCHS565036I8018ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCHS565036I8018ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCHS565036I8018ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCHS565036I801 8A
Opis
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 2220 (5650 metryczne) 8A 10mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
8A
Producent
Max Echo
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2220 (5650 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,142" (3,61mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,200" (5,59mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
800 Ohms @ 100 MHz