FBU565036T-801Y-S
Numer produktu DigiKey
4713-FBU565036T-801Y-STR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-FBU565036T-801Y-SCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-FBU565036T-801Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBU565036T-801Y-S
Opis
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Szczegółowy opis
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 2220 (5750 metryczne) 8A 10mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FBU565036T-801Y-S Modele
Kategoria
Impedancja przy częstotliwości
800 Ohms @ 100 MHz
Prąd znamionowy (maks.)
8A
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,152" (3,85mm)
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,200" (5,59mm x 5,08mm) (dł. x szer.)