V715ZT05PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
715 V 400 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZT05PX2855
Building Automation – Protect/Sense/Control
V715ZT05PX2855
Numer produktu DigiKey
V715ZT05PX2855-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V715ZT05PX2855
Opis
VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
786.5 V
Producent
Prąd - udarowy
400 A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
30 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
440 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
585 V
Napięcie warystora (min.)
643.5 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
715 V