V715ZC05PX2855 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
715 V 400 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 5mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V18ZC05PX2855
Building Automation – Protect/Sense/Control
V715ZC05PX2855
Numer produktu DigiKey
V715ZC05PX2855-ND
Producent
Numer produktu producenta
V715ZC05PX2855
Opis
VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
786.5 V
Producent
Prąd - udarowy
400 A
Seria
Energia
15,5J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
30 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
440 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
585 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
643.5 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 5mm
Napięcie warystora (typ.)
715 V