V5.5MLA0603NH
Numer produktu DigiKey
F3363TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F3363CT-ND - Taśma cięta (CT)
F3363DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V5.5MLA0603NH
Opis
VARISTOR 8.2V 30A 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 V 30 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
9.3 V
Prąd - udarowy
30 A
Seria
Energia
0,1J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
1270 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
4 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
5.5 V
Napięcie warystora (min.)
7.1 V
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
8.2 V