V5.5MLA0603NA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 34 834
Arkusz danych
8.2 V 30 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V5.5MLA0603NA
Numer produktu DigiKey
V5.5MLA0603NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
V5.5MLA0603NA
Opis
VARISTOR 8.2V 30A 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
9.3 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
30 A
Seria
Energia
0,1J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1270 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
4 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
5.5 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (min.)
7.1 V
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
8.2 V