V250LU40BPX10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 23 097
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Building Automation – Protect/Sense/Control
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V250LU40BPX10
Numer produktu DigiKey
V250LU40BPX10-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V250LU40BPX10
Opis
VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
383.5 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
413 V
Producent
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
130J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1000 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
330 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
354 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
383.5 V