V250LA40BPX2855
Numer produktu DigiKey
V250LA40BPX2855-ND
Producent
Numer produktu producenta
V250LA40BPX2855
Opis
VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
383.5 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
413 V
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
130J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1000 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-55°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
330 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
354 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
383.5 V