V14MLA0805LNT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 10 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 485
Arkusz danych
18.1 V 40 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V14MLA0805LNT
Numer produktu DigiKey
V14MLA0805LNT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V14MLA0805LNT
Opis
VARISTOR 18.1V 40A 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
20.3 V
Producent
Prąd - udarowy
40 A
Seria
Energia
0,1J
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
10 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Napięcie warystora (min.)
15.9 V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
18.1 V