V14MLA0805LH
Numer produktu DigiKey
F2176TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
V14MLA0805LH
Opis
VARISTOR 18.1V 40A 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.1 V 40 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
20.3 V
Prąd - udarowy
40 A
Seria
Energia
0,1J
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
10 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
14 V
Napięcie warystora (min.)
15.9 V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
18.1 V