SZSMF4L60CAT3G
Numer produktu DigiKey
18-SZSMF4L60CAT3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SZSMF4L60CAT3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SZSMF4L60CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZSMF4L60CAT3G
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 4,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V