SMF4L33CA
Numer produktu DigiKey
18-SMF4L33CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMF4L33CACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMF4L33CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF4L33CA
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 7,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,5A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V