SMDJ45CA-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 951
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
YAGEO
YAGEO
72,7V Zacisk 41,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ45CA-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ45CA-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ45CA-HRAT7
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Napięcie - przebicia (min.)
50V