SMC3K45CA-M3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K45CA-M3/57GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC3K45CA-M3/57GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K45CA-M3/57
Opis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Szczegółowy opis
72,7V Zacisk 41,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMC3K45CA-M3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
50V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
72,7V