SMDJ24A-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 2 361
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 360
38,9V Zacisk 77,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ24A-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ24A-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ24A-HRAT7
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,1A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V