SMDJ24A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ24A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDJ24A/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDJ24A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ24A/TR13
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 77,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
77,1A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V