SMDJ12CA-T7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMDJ12CA-T7 |
Opis | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 19,9V Zacisk 150,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMDJ12CA-T7 Modele |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 19,9V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 150,8A |
Seria | Moc - szczytowa impulsu 3000W (3kW) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Typ Zener | Temperatura robocza -65°C - 150°C (TJ) |
Kanały dwukierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 12V | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - przebicia (min.) 13,3V | Obudowa dostawcy urządzenia |