SMCJ12CA-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
KYOCERA AVX
W magazynie: 955
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 620
Similar
19,9V Zacisk 75,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ12CA-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ12CA-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ12CA-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ12CA-E3/9AT Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
75,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V