SMDJ12CA-T7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 487
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 38 816
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
W magazynie: 955
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
19,9V Zacisk 150,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ12CA-T7
Numer produktu DigiKey
18-SMDJ12CA-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMDJ12CA-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMDJ12CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ12CA-T7
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ12CA-T7 Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
150,8A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V