SMD150F/33-2
Numer produktu DigiKey
SMD150F/33-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMD150F/33-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMD150F/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMD150F/33-2
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 2-SMD
Kategoria
Czas do wyzwolenia
5 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
80 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
230 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,343" x 0,250" (8,70mm x 6,36mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Grubość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL
Prąd - maks.
40 A