MF-SM150/33-2
Numer produktu DigiKey
MF-SM150/33-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MF-SM150/33-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MF-SM150/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-SM150/33-2
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MF-SM150/33-2 Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
60 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
230 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
33V
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Rozmiar / wymiar
0,344" x 0,264" (8,75mm x 6,71mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3 A
Grubość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - maks.
40 A