SLD28U-017
Numer produktu DigiKey
SLD28U-017TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SLD28U-017CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SLD28U-017
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC P600
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 112,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Modele EDA/CAD
SLD28U-017 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
112,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V