15KPA28A/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA28A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-15KPA28A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA28A/B
Opis
TVS DIODE 28VWM 47.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47,5V Zacisk 317,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
47,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
317,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
31,28V