NANOSMDC050F/13.2-2
Numer produktu DigiKey
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NANOSMDC050F/13.2-2
Opis
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 13,2V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NANOSMDC050F/13.2-2 Modele
Kategoria
Prąd - maks.
100 A
Producent
Littelfuse Inc.
Czas do wyzwolenia
100 ms
Seria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
200 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Typ
Polimerowe
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - maks.
13,2V
Grubość (maks.)
0,029" (0,74mm)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL
Prąd - wyzwalania (It)
1.1 A