MF-MSMF030-2
Numer produktu DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MF-MSMF030-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-MSMF030-2
Opis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 300 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MF-MSMF030-2 Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
300 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
3 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nie do nowych projektów
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
30V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
300 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
600 mA
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Prąd - maks.
10 A