NANOASMDCH050F/24-2
Numer produktu DigiKey
18-NANOASMDCH050F/24-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-NANOASMDCH050F/24-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
NANOASMDCH050F/24-2
Opis
PTC RESET FUSE 24V 500MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
200 mOhms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.6 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
24V
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,062" (3,20mm x 1,58mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
2.5 A
Grubość (maks.)
0,045" (1,14mm)
Prąd - maks.
20 A