MASM-14R-10-15
Numer produktu DigiKey
F6693TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6693CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6693DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MASM-14R-10-15
Opis
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kontaktron z korpusem szklanym Przełącznik Reed SPST-NO 10 - 15AT Zakres pracy 10W 350mA (~), 500mA (=) 140 V Montaż powierzchniowy
Kategoria
Moc - znamionowa
10W
Producent
Littelfuse Inc.
Czas pracy
0.6 ms
Seria
Czas zwalniania
0.2 ms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Typ
Kontaktron z korpusem szklanym
Długość - całkowita
0,760" (19,30mm)
Obwód
SPST-NO
Rozmiar - korpus
0,090" x 0,551" (2,28mm x 14,00mm) (śr. x dł.)
Zakres pracy
10 - 15AT
Wysokość nad płytką
0,112" (2,85mm)
Prąd - przełączania
350mA (~), 500mA (=)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - zmienne przełączania
140 V
Pojemność
0.3 pF
Napięcie - stałe przełączania
200 V
Prąd - przenoszony
1A (=)